KONST / Ramar / Tavelram 15229537
nr 1522 9537
Tavelram
1800-tal, Frankrike, ramens innermått: 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:56:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Tavelram
Kondition: slitage, skador
nr 1522 9537
Tavelram
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 20 februari 2023 |